lahze akhar

lahze akhar

كرابي

شهر كرابي در سال هاي اخير به يكي از قطب هاي توريستي و گردشگري دنيا تبديل شده است و سالانه تعداد زيادي از مردم ايران با تور كرابي به اين شهر زيبا سفر مي كنند. شهر كرابي با مساحتي غالب بر 4500 كيلومتر مربع در جنوب كشور تايلند واقع شده است.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۲:۳۷:۵۶ | iman
،

لوكس

امروزه براي رفاه حال گردشگران تورهاي متفاوتي ارائه مي شود كه يكي از اين تورها تور لوكس است. تور لوكس، توري غير معمولي است كه با تورهاي نرمال متفاوت است. تور لوكس كه توري با تشريفات ويژه مي باشد براي مسافراني كه قصد سفر ماه عسل دارند بسيار مناسب است. برخي از توريست ها فقط به فكر برنامه ريزي براي سفر هستند اما توريست هاي با تجربه قبل از برنامه ريزي براي سفر به نكات مهم تري از قبيل قدمت آژانس مسافرتي، نوع پرواز، هتل، تعداد شب هاي اقامت در هتل، تعداد وعده غذايي و مسائل مهم ديگر توجه مي كنند چون انتخاب يك تور كه امكانات تام دارد و اكثر هزينه ها را پشتيباني مي كند براي گردشگران به صرفه تر است و توريست ها مي توانند براي بازديد مكان هاي مختلف نهايت استفاده را از زمان خود ببرند و سفر خوبي را تجربه كنند. آژانس هاي هواپيمايي كه مسافران را با عجله از مكاني به مكان ديگر نمي برند اين امكان را به گردشگران مي دهند كه بتوانند مكان هاي بيشتري را بشناسند و از سفر خود لذت بيشتري ببرند.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۲:۳۶:۴۲ | iman
،

چشم

شهر چشمه يكي از شهر هاي توريستي مي باشد كه در استان ازمير كشور تركيه واقع شده است. اين شهر به سواحل آفتابي و چشمه هاي آب درماني معروف است اگر به آفتاب گرفتن در كنار آب هاي درياي اژه علاقه مند هستيد سفر با تور چشمه بهترين انتخاب براي شما مي باشد. آب و هواي مديترانه اي اين شهر و همچنين وزش باد هاي شمالي باعث شده تا شما در تمام فصول بتوانيد به شهر چشمه سفر كرده و از هواي مطبوع و طبيعت اين شهر لذت ببريد. شهر چشمه از لحاظ تاريخي هم حائز اهميت است و شما مي توانيد در سفر با تور چشمه علاوه بر بازديد از سواحل زيبا و بكر اين شهر از اماكن تاريخي آن هم ديدن كنيد برخي از اين اماكن تاريخي عبارتند از بندر اريسرال (erythral)، قلعه چشمه و غيره.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد. 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۳:۳۲:۵۹ | iman
،

بمبئي

سفر با تور بمبئي مي تواند بسيار جالب و جذاب باشد چرا كه اين شهر در دومين كشور پر جعيت جهان يعني هند قرار دارد اگر قصد سفر با تور بمبئي را داريد با ما همراه شويد تا اطلاعات كلي در رابطه با بمبئي و سفر به آن در اختيارتان قرار دهيم.
بمبئي پايتخت ايالت ماهاراشترا و جزء مهمترين و پر جمعيت ترين شهر هاي كشور وسيع و پهناور هند مي باشد.
بمبئي در زبان هندي به معناي ساحل خوب است و اين نام را استعمارگران پرتغالي بر روي اين شهر نهاده اند.
اين شهر بزرگترين بندر كشور هند مي باشد كه در غرب كشور هند قرار دارد و از لحاظ تجاري همچنين گردشگري براي اين كشور حائز اهميت است.
بمبئي در رديف شهر هاي ارزان دنيا قرار مي گيرد و مسافران تور بمبئي مي توانند با هزينه اي كم به اين شهر سفر كنند و از جاذبه هاي فراوان آن بازديد به عمل آورد.
مردم اين شهر اغلب به زبان مراتي صحبت مي كنند اما نگران نباشيد تعداد زيادي از آن ها به زبان انگليسي هم مسلط اند.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۳:۱۷ | iman
،

اسپانياا

گردشگران تور اسپانيا بهتر است بدانند اين كشوري‌ واقع جنوب غربي اروپا در شبه‌جزيره ايبري و از اعضاي اتحاديه اروپا است. حكومت رسمي اسپانيا، پادشاهي اسپانيا و پايتخت آن، مادريد مي‌باشد. اين كشور از شمال با فرانسه و آندورا، در جنوب با جبل‌الطارق در غرب با پرتغال، و مراكش و هم‌ چنين داراي مرزهاي دريايي مشترك در شرق با درياي مديترانه، و در غرب و شمال با اقيانوس اطلس است.
كشور اسپانيا با 514030 كيلومتر مربع مساحت، گردشگران تور اسپانيا جالب است بدانند 50 امين كشور پهناور جهان و دومين كشور بزرگ اروپاي غربي بعد از فرانسه است كه شامل قسمت اعظم شبه‌جزيره ايبري، جزاير بالئارس، جزاير قناري، شهرهاي سبته و مليله در شمال قاره آفريقا و برخي جزاير ديگر واقع در مقابل سواحل اين قاره و خود شبه‌جزيره‌است.زبان رسمي در تور اسپانيا، اسپانيايي است كه امروزه 500 ميليون نفر سخنور دارد. اسپانيا (تور اسپانيا) با 504،782 كيلومتر مربع بزرگترين كشور شبه جزيره ايبري است.اسپانيا همچنين پس از فرانسه دومين و بزرگترين كشور غرب اروپا محسوب مي‌شود. هم اكنون زبان رسمي تمام كشورهاي قاره آمريكا بجز كانادا، ايالات متحده و برزيل، اسپانيايي است.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۲:۳۴ | iman
،

ليسبون

ليسبون پايتخت كشور پرتغال و نيز بزرگ ترين شهر آن مي باشد. يكي از تورهاي پر طرفدار در اين كشور تور ليسبون است كه هرساله گردشگران تور ليسبون از اين منطقه بازديد مي كنند. اين شهر كه شهري پيشرفته و مبتني بر اصول شهرسازي به حساب مي آيد، حدود 3 هزار نفر ساكن دارد كه از اين تعداد 565 هزار نفر در مركز شهر و حدود 3 هزار نفر در اطراف آن سكونت دارند. اين شهر هم اكنون از جهات مختلف اهميت فراواني پيدا كرده و به‌عنوان دومين قطب اقتصادي در منطقه محسوب مي شود كه توريست هاي تور ليسبون را مجاب به سفر به اين منطقه مي كند. اين شهر ثروتمند ترين كشور پرتغال است و از جمله شهرهاي مهم اتحاديهٔ اروپا مي باشد، به‌ طوري كه حدود ۴۵% از توليدات كشور مختص ليسبون است. شهر ليسبون قطب سياسي كشور پرتغال بوده و دولت پرتغال در اين شهراستقرار دارد.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۳:۲۴ | iman
،

برزيل

كشور برزيل در نيم كره ي غربي زمين واقع شده و در قاره ي آمريكاي جنوبي قرار گرفته است. مسافرين تور برزيل جالب است بدانيد اين كشور سرسبز كه در شرقي ترين قسمت قاره ي آمريكا قرار دارد، پنجمين كشور وسيع دنيا بوده و همچنين سومين كشور وسيع در در قاره هاي آمريكا مي باشد. گردشگران تور برزيل جالب است بدانند كه برزيل پرجمعيت ترين كشور آمريكاي جنوبي مي باشد وپايتخت آن برزيلا كه نماي بالا و در روي نقشه، به شكل يك هواپيما ديده مي شود. در گذشته ريودوژانيرو كه يكي از شهرهاي مهم برزيل بوده، پايتخت كشور پرتغال بوده است، چرا كه اين كشور مدت زيادي مستعمره پرتغالي ها قرار داشته و آن ها پس از ورود خود، اين منطقه را تحت سلطه ي خود گرفتند. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۲:۴۸ | iman
،

باغ ارم

باغ ارم يكي از معروف ترين و زيباترين باغ هاي تاريخي ايران است كه در شهر گردشگر پذير شيراز واقع شده است و هر ساله گردشگران داخلي و خارجي زيادي براي ديدن آن به استان فارس مي آيند.
باغ ارم را باغ گياه شناسي شيراز نيز مي نامند.
اين باغ در شمال غرب شهر شيراز واقع شده است كه تاريخ دقيقي از زمان ساخت آن ثبت نشده اما در سفرنامه هاي مربوط به قرن دهم و يازدهم هجري توصيف هايي از باغ ارم به چشم مي خورد. همچنين اين باغ زيبا در دوره هاي سلجوقيان و آل اينجو (خانواده‌ سلطنتي در دوره مغول‌ها) پا بر جا بوده و كريمخان زند فرمانرواي ايران در دوره زنديه كوشش بسياري در جهت بهسازي و ترميم اين بنا كرد.
در زمان حكومت ناصرالدين شاه قاجار عمارتي در باغ ارم ساخته شد كه تا كنون پابرجاست. اين باغ هفتاد و پنج سال به دست سران ايل قشقايي افتاد كه در اين دوره عمارتي در باغ ساخته شد و در دوران پهلوي باز پس گرفته شده، سپس توسط دولت و حمايت مالي محمد رضا پهلوي و فرح خريداري و تعمير شده و به دانشگاه شيراز اهدا گرديد. در حال حاضر نيز اين باغ در اختيار دانشگاه شيراز است.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۱:۲۵ | iman
،

ديوار چين

 اما دانشمندان معتقداند كه در سال هاي بسيار دور اين ديوار به طول 50000 كيلومتر ساخته شده كه در جنگ ها و عوامل ديگر مورد تخريب قرار گرفته است. ساخت اين ديوار به 2000 سال پيش باز مي گردد كه مي توان گفت اخرين مراحل ساخت ديوار چين متعلق به سلسله مينگ است، ساخت كامل اين ديوار 1800 سال به طول انجاميده كه در طول ساخت 400 هزار كارگر فوت كرده اند. اين ديوار از شمال غربي تا شمال شرقي كشيده شده است كه از غرب به دروازه جايوگوان در استان گان سو و از شرق به رود يالوجيان در استان ليائونينگ امتداد دارد، در طول ديوار چين 9 استان، شهر و روستاهاي فراواني وجود دارد كه آن منطقه از ديوار را متعلق به شهر و يا روستاي خود مي دانند و از آن نگهداري مي كنند. ارتفاع اين ديوار حدود 10 متر و عرض ديوار 5 متر مي باشد.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۰:۴۶ | iman
،

پوكت

پوكت واقع در جنوب غرب كشور تايلند و از بزرگ ترين جزاير اين كشور به حساب مي آيد كه سر تا سر آن پوشيده شده از انواع درختان استوايي ، گياهان متنوع و سرسبز مي باشد كه امروزه با توجه به استقبال بي نظير گردشگران تور پوكت به يكي از قطب هاي اصلي جذب گردشگر در تايلند تبديل شده است. 
شما گردشگران عزيز تور پوكت بايد بدانيد اين شهر ساحلي تايلند از بهترين مكان هاي گردشگري براي استراحت و گذراندن تعطيلات مي باشد كه به همراه خانواده و دوستان مي توانيد سفر كنيد. پوكت در درياي آندامان و با فاصله 800 كيلومتري از بانكوك قرار گرفته است همچنين مساحت كل شهر 50 كيلومتر مربع مي باشد. گردشگران تور پوكت جالب است بدانند معناي لغوي پوكت به زبان مالايي يعني كوه كه از فاصله دور تر نيز اين شهر همانند كوهي سرسبز به نظر مي رسد. با توجه به آب و هواي مساعد و پوشش گياهي فوق العاده به اين شهر مرواريد درياي آندامان نيز مي گويند. 
در واقع پوكت براي گردشگران تور پوكت بهشتي گرمسير همراه با سواحل نيلگون، ماسه هاي طلايي رنگ، جنگل هاي استوايي، آبشارهاي متعدد و پوشش گياهي انبوه مي باشد. با توجه به پيشرفت هاي چشمگيري كه در مسير گردشگري براي لذت بردن بيشتر گردشگران تور پوكت صورت گرفته اين شهر ساحلي جزو محبوب ترين جزاير آسيايي شناخته شده است كه ساليانه بيش از 5000 گردشگر خارجي اين شهر افسانه اي را مقصد سفر خود قرار مي دهند. 

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۴:۱۷:۵۵ | iman
،
lahze akhar
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان